Turhan Cemal Beriker Bulvarı Küçükdikili Çınarlı Mahallesi, Seyhan/Adana
trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Huzur Plastik San Ve Tic Ltd Şti Firmamız Hasan Başak Tarafından 1978 Yılında Adanada Plastik Sektöründe Hizmet Vermiş Olup, O Tarihten Günümüze Kadar Sayısız Projeleri En İyi Hizmet Ve Kalite Anlayışıyla Konusunda Uzman Personelleri İle Başarıyla Tamamlamıştır.

Ürün Spesifikasyon Ve Kalite Değerlerine Sürekli Önem Veren Ve Müşteri Memnuniyeti Odaklı Satış Politikasını Belirlemiş Bir Firma Olarak Son Derece Teknolojik-Modern Makine Ve Ekipmanlara Ve Alt Yapıya Sahip Bir Firmayız.

Ar-Ge Ve Kalite Çalışmalarına Son Derece Önem Vermekteyiz.Sektörel Bazda Kendini Ve Ürün Çeşidini Yenilemek Ve Ürünlerin Nihai Tüketici İçin En Pratik Ve Kolay Çözümler Sağlayacak Şekilde Dizayn Etmek Ve Üretmek Anlayışındayız.

Çalışmalarımız, Sipariş Ve Üretim Koordinasyonunu En Etkin Şekilde Sağlayarak Müşteriye Kaliteli Ürünü Zamanında Teslim Etmek Yönündedir.

Müşteri Memnuniyeti Ve Çözümleri İçin Kaliteden Ve Prensiplerimizden Taviz Vermeden En İyi Şekilde Üretimimize Devam Edeceğiz

We export following class of LDPE pelletsunderourbrand of HZR;

  • Naturelcolor
  • Honeycolor
  • Black color

OurMision
We believe that everyboy has a right tol ive in an environ men twith clean, preservednaturalresourcesandsustainableenergysources. As Huzur Geri Donusum, wefocus on preservingnaturalresources, savingrawmaterialsandenergyandkeepingsoilandwaterclean. Withmanyyears of experience, skillsandhonesty, withoutcompromising on quality, service. Wehave a completelydifferententerepreneurstructurethatthatadpotshumaninvestment. It is tobecomethebrand of thefuturebyprovidingsatisfaction in thesectorbycontinuouslyandsignificantlyincreasingthevaluesweaddtoourenvironment.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: